Gazety Osiedlowe HiP

Tel. 12-296-54-35, 784-345-625; e-mail: hip@hip.krakow.pl


REKLAMA PROKOCIM, BIEŻANÓW, RŻĄKA, ZŁOCIEŃ

 


WYDANIE C - 14,3 tys. egz. - w pełnym kolorze -  Bieżanów, Prokocim, Rżąka, Złocień.
Jedno z pięciu wydań regionalnych o łącznym nakładzie 64 tys. egz.
Kolportowane bezpłatnie do wszystkich w blokach, oraz do firm i punktów handlowych na osiedlu.
Co miesiąc aktualna oferta firm usługowych i handlowych z tego rejonu. Poza typowymi ogłoszeniami reklamowymi, co miesiąc publikowane są aktualne ogłoszenia mieszkańców w ramach rubryki bezpłatnej wymiany informacji. Zamieszczane w tej rubryce ogłoszenia dotyczą sprzedaży i kupna: domów, mieszkań, samochodów, sprzętu agd, sprzętu rehabilitacyjnego, artykułów sportowych i dziecięcych. Tu można znaleźć ogłoszenia osób poszukujących pracy - głównie w zakresie opieki nad dziećmi i osobami starszymi i chorymi.
Stałą rubryką są również najważniejsze numery telefonów - w tym alarmowe oraz do służb miejskich. Regularnie również publikowane są zapowiedzi kulturalne lub inne artykuły informacyjne dotyczące na przykład praw konsumenta. Gazeta HiP wśród mieszkańców Prokocimia, Bieżanowa i okolic traktowana jest od lat jako przydatne źródło informacji lokalnych.
Wiele osób regularnie rozwiązuje krzyżówkę publikowaną co miesiąc i wygrywa cenne nagrody.
 
Przez 25 lat istnienia na rynku reklamowym Gazeta HIP służyła zarówno takim potentatom jak banki: Pekao S.A., PKO BP, BPH, WBK, Eurobank, Lukas Bank jak też ponad tysiącu małych rodzinnych firm o zasięgu bardzo lokalnym. Jesteśmy Im wszystkim niezmiernie wdzięczni, że powierzyli nam prowadzenie promocji ich działalności, i w wielu przypadkach są z nami od początku swojej i naszej działalności do dziś.  

 

Kraków reklama, wyd.C 
egz. archiwalny
Wspierane przez Hosting o12.pl
 Redakcja Gazety Osiedlowej HIP - Kraków reklama
zaprasza w pon. wt. śr. w godz. 12-15 oraz czw. w godz. 9-16, (w piątki nieczynne)
ul. Witosa 23 lok. 4 tel. 12-296-54-35, 784-345-625
Używamy plików cookies w celach statystycznych.