Gazety Osiedlowe HiP

Tel. 12-296-54-35, 784-345-625; e-mail: hip@hip.krakow.plREKLAMA SKAWINA, KLINY, SWOSZOWICE

 


WYDANIE E - 11 tys. egz. - w pełnym kolorze - kolportowanych bezpłatnie do wszystkich mieszkań w blokach Skawinie, oraz dystrybuowane do firm na terenie Skawiny.
Kolportowane również do punktów handlowych w Wielkich Drogach, Borku Szlacheckim, Zelczynie. Dostarczane również do domków jednorodzinnych w Swoszowicach i na os. Kliny w Krakowie.
Jedno z pięciu wydań regionalnych o łącznym nakładzie 64 tys. egz.
Gazeta Osiedlowa HiP - wydanie Skawińskie - to najstarsza i zarazem pierwsza bezpłatna gazeta reklamowa kolportowana bezpośrednio do wszystkich mieszkańców Skawiny i okolic.
W każdym wydaniu można znaleźć aktualną ofertę firm handlowych i usługowych z tych rejonów a także krzyżówkę z atrakcyjnymi nagrodami. 
Dużym zainteresowaniem czytelników - niezmiennie od lat - cieszy się rubryka bezpłatnej wymiany informacji (ogłoszenia drobne). To w niej nasi czytelnicy - mieszkańcy Skawiny, Klinów, Swoszowic oraz okolicznych miejscowości mogą znaleźć atrakcyjne oferty kupna i sprzedaży nieruchomości, wynajmu mieszkań, sprzedaży mebli i artykułów gospodarstwa domowego. Tutaj również można znaleźć oferty osób poszukujących pracy jak i oferujących zatrudnienie w Skawinie i okolicach.
Stałą rubryką są również najważniejsze numery telefonów - w tym alarmowe oraz do służb miejskich. W ostatnim czasie publikowane są również zapowiedzi wydarzeń kulturalnych z Krakowa a także artykuły informacyjne dotyczące m. in. praw pacjenta, praw konsumenta oraz praw obywatelskich.
Gazeta Osiedlowa HIP na stałe zadomowiła się na skawińskim rynku reklamy i zdobyła wielu wiernych czytelników. 
  


Kraków reklama, wyd.C 
egz. archiwalny
Wspierane przez Hosting o12.pl
 Redakcja Gazety Osiedlowej HIP - Kraków reklama
zaprasza w pon. wt. śr. w godz. 12-15 oraz czw. w godz. 9-16, (w piątki nieczynne)
ul. Witosa 23 lok. 4 tel. 12-296-54-35, 784-345-625
Używamy plików cookies w celach statystycznych.