Gazety Osiedlowe HiP

Tel. 12-296-54-35, 784-345-625; e-mail: hip@hip.krakow.pl


REKLAMA WIELICZKA

 
 
 
WYDANIE D to 11 tys. egz. - w pełnym kolorze - kolportowane w Wieliczce bezpłatnie do mieszkań w blokach oraz domków jednorodzinnych na Lekarce, Sierczy oraz w Zabawie, Podłężu, Zakrzowie, Zakrzowcu i okolicach przez Pocztę Polską. 
W Niepołomicach gazeta jest kolportowana bezpłatnie. 
Jest także bezpłatnie  dystrybuowana w Gdowie, Dobczycach do wybranych punktów handlowych, a także w ten sam sposób na trasie Wieliczka - Gdów  - Dobczyce.
To wydanie stanowi integralną część wydawnictwa HiP - o łącznym nakładzie 64 tysiące egzemplarzy ukazującego się od 25 lat regularnie co miesiąc.
W każdym numerze można znaleźć aktualną ofertę firm handlowych oraz usługowych z tego rejonu, szczególnie firm medycznych.
Stałą rubryką są również najważniejsze numery telefonów - w tym alarmowe oraz do służb miejskich, oraz krzyżówka z atrakcyjnymi nagrodami.
Okazjonalnie publikowane są również zapowiedzi wydarzeń kulturalnych. Nie słabnącym zainteresowaniem ze strony czytelników cieszy się rubryka Bezpłatnej Wymiany Informacji. Od lat są w jej ramach publikowane informacje - mające kształt ogłoszeń drobnych - o nieruchomościach, sprzętach domowego użytku, meblach itp. które mieszkańcy Wieliczki, Niepołomic i okolicznych miejscowości pragną sprzedać lub kupić. W ramach tej rubryki można zamieścić bezpłatnie informacje o poszukiwaniu pracy oraz oferty zatrudnienia z okolic Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Dobczyc.

Gazeta Osiedlowa HIP w tym rejonie jest traktowana przez mieszkańców jako cenne źródło bieżących informacji. Wszystkim naszym czytelnikom serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie.

 Kraków reklama, wyd.C 
egz. archiwalny
Wspierane przez Hosting o12.pl
 Redakcja Gazety Osiedlowej HIP - Kraków reklama
zaprasza w pon. wt. śr. w godz. 12-15 oraz czw. w godz. 9-16, (w piątki nieczynne)
ul. Witosa 23 lok. 4 tel. 12-296-54-35, 784-345-625
Używamy plików cookies w celach statystycznych.