Gazety Osiedlowe HiP

Tel. 12-296-54-35, 784-345-625; e-mail: hip@hip.krakow.pl


Reklama Ruczaj, Podwawelskie, Cegielniana

 


WYDANIE B  - 14,3 tys. egz. - w pełnym kolorze - Ruczaj, Podwawelskie, Cegielniana.
Jedno z pięciu wydań regionalnych o łącznym nakładzie 64 tys. egz. 
Kolportowane bezpłatnie do mieszkań w blokach, oraz do firm i punktów handlowych na osiedlach Ruczaj, Podwawelskie, Cegielniana.
Najbardziej rozwojowy obszar Krakowa (Ruczaj). W każdym wydaniu kilkadziesiąt zgłoszeń w rubryce bezpłatnej wymiany informacji oraz krzyżówka z atrakcyjnymi nagrodami - wielu mieszkańców osiedla Ruczaj wygrało i odebrało nagrody !
Bogata oferta firm medycznych, edukacyjnych i handlowych z Ruczaju i okolic.
Stałą rubryką są również najważniejsze numery telefonów - w tym alarmowe oraz do służb miejskich. Publikowane są również zapowiedzi kulturalne Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, a także artykuły informacyjne dotyczące praw konsumenckich, praw pacjentów.

Gazeta Osiedlowa HIP - to pierwsza i najstarsza bezpłatna gazeta reklamowa kolportowana do wszystkich mieszkań na terenie osiedla Ruczaj, Podwawelskie, Cegielniana. Hip zdobył wielu oddanych czytelników i klientów na tym terenie - wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie !  
 
 
Przez 20 lat istnienia na rynku reklamowym Gazeta HIP służyła zarówno takim potentatom jak banki: Pekao S.A., PKO BP, BPH, WBK, Eurobank, Lukas Bank jak też ponad tysiącu małych rodzinnych firm o zasięgu bardzo lokalnym. Jesteśmy Im wszystkim niezmiernie wdzięczni, że powierzyli nam prowadzenie promocji ich działalności, i w wielu przypadkach są z nami od początku swojej i naszej działalności do dziś. 
 
 

reklama ruczaj


Kraków reklama, wyd.C 
egz. archiwalny
Wspierane przez Hosting o12.pl
 Redakcja Gazety Osiedlowej HIP - Kraków reklama
zaprasza w pon. wt. śr. w godz. 12-15 oraz czw. w godz. 9-16, (w piątki nieczynne)
ul. Witosa 23 lok. 4 tel. 12-296-54-35, 784-345-625
Używamy plików cookies w celach statystycznych.